Спартакіада технікуму – БАСКЕТБОЛ.

Кінець січня. На вулиці зимно та прохолодно.

Але тільки не в спортзалі РІПТу – Стартував баскетбольний турнір. Старт змагання дали змагання серед першокурсників. Три команди «першачків» виборювали між собою першість. Цього разу баскетбольна «фортуна» усміхнулась команді групи 11м, які стали переможцями.

Далі в турнір вступили представники 2-4х курсів технікуму., які за жеребом були розподілені на дві групи. По результатам боротьби в підгрупах визначились дві пів півфінальні пари: 41м-42м та 31м-22м. Переможці півфіналів гр.41м та гр.31м склали фінал турніру.

В напруженій фінальній зустрічі перемогу вибороли студенти гр.41м, на другому місці гр. 31м, третю сходинку займають спортсмени гр. 42м.