Обласний турнір з баскетболу.

11 квітня 2018р. в спортивному залі та на спортивному майданчику КВНЗ КОР  «Богуславський гуманітарний коледж» відбувся відкритий турнір з баскетболу. В змаганнях брали участь 7 команд Київщини та Черкащини:

Три команди м. Богуслав, по одній команді були представлені міста Ржищів, Корсунь-Шевченківськ, Маслівка та Тараща. Основу команди ДЮСШ «Ржищів» складали студенти Ржищівського індустріально-педагогічного технікуму.

Всі учасники були поділені за умовами жеребкування на дві підгрупи. По-чергово здолавши команди ЦПТО №1 та БГК-2 наші юнаки дісталися фіналу, де в напруженій боротьбі з мінімальною різницею в рахунку (14:10) поступились більш досвідченій команді Маслівського Аграрного коледжу. Отож ржищівчани стали срібними призерами змагань. Команда Богуславського гуманітарного коледжу виборола третє місце.

Турнір видався надзвичайно цікавий, де кожна з команд показала високий рівень гри, а вболівальники отримали позитивні емоції: В конкурсі «Штрафний кидок» перемогу здобув Литвиненко Олексій (РІПТ-ДЮСШ), а кращим баскетболістом став Товкач Олександр Студент РІПТ.

По закінченню змагань команди-переможці були нагороджені кубками та дипломами.

Для коментування статей Ви маєте зареєструватися

Copyright 2011 Ржищівський індустріально-педагогічний технікум - Обласний турнір з баскетболу..