Гостинний «Срібний» Богуслав та «непривітна» Біла Церква.

         24 жовтня 2018р. Наступним етапом змагань Спортивних ігор України серед студентів коледжів, був футзал. Змагання з цього захопливого виду спорту проводились  на спортмайданчику Богуславського гуманітарного коледжу.  Незважаючи на прохолодну та дощову погоду на футзальному полі точилась запекла боротьба. За результатами ігор наші юнаки стали срібними призерами цих змагань, і були нагороджені медалями, дипломами та кубками.

          26 жовтня 2018 р. спортзал Білоцерківського механіко-   енергетичного технікуму приймав студентів-волейболістів. Дев’ять волейбольних студентських команд розпочали за жеребом свої поєдинки. Нажаль серія суддівських помилок не  допустила наших юнаків до фіналу змагань, а вже в овертаймі «бронзового» фіналу не втримали своєї переваги та поступились господарям майданчика.

31 жовтня 2018 р. – знову гостинний Богуслав.

        Спортзал коледжу приймав баскетбол 3х3. І знову майданчик коледжу для нас став «срібним» , дівчата-баскетболістки завоювали ІІ місце на цьому турнірі.

  Спортсмени технікуму дякують адміністрації та директору технікуму Перегонцеву А. Ю. за можливість приймати участь у виїзних поєдинках спортивних ігор та беремо зобов’язання гідно представляти наш технікум в інших змаганнях.

Для коментування статей Ви маєте зареєструватися

Copyright 2011 Ржищівський індустріально-педагогічний технікум - Гостинний «Срібний» Богуслав та «непривітна» Біла церква..
Joomla Templates by Wordpress themes free