Згідно календарного плану фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти та науки України на 2018 рік в жовтні на території  Київської області був проведений перший етап Спортивних ігор України серед студентів коледжів та технікумів.
Ігри проводились з метою широкого залу. Змагання студентської молоді до систематичних занять фізичною культурою та спортом, підготовки до високпродуктивнної праці та захисту держави, розвитку і популяризації видів спорту, підвищення рівня майстерності спортсменів,визначених найсміливіших команд.

         Для довідки: Київська область комісує 22 заклади відповідного рівня акадитації.

         Змагання проводились з 5 видів спорту: баскетболу, волейболу, настільного  тенісу,  фут залу та шах матів.  Ржищівський і педагогічний технікум брав участь у всіх змаганнях з даних видів спорту. За результатами змагань студентів РІПТу вибором слідуючі місця:

         18 жовтня м.Ржищів: настільний теніс – 2 місце: шахи 1 місце
         25 жовтня м.Богуслав: фут зал 2 місце

         27 жовтня м. Біла Церква: волейбол 2 місце

         31 жовтня м.Богуслав: баскетбол 3х3- 2 місце

         В загальнокомандній першості серед збірних команд студентів першого технікуму посіли почесне 2 місце, поступились в загальному заліку спорменами Богуславського гуманітарного коледжу.
Адміністрація, профкам та спорт спілка технікуму вітають спортсменів в РІПТу з цим високим дебютом результатом та зичать їм нових яскравих перемог.

         Особливо подяка завідуючій відділу освіти Горбенко Н.Б за наданий транспорт для участь в змаганнях.

Для коментування статей Ви маєте зареєструватися

Copyright 2011 Ржищівський індустріально-педагогічний технікум - Перший етап календарного плану фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів.
Joomla Templates by Wordpress themes free