МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ШАСТЯ В РІПТ


Щасливий той, хто вважає себе щасливим.
Г.Філдінг 

        20 березня, одне з найцікавіших і водночас незвичних  свят – Міжнародний день щастя. Основна мета свята – нагадати всім, що варто радіти життю і бути вдячним за всі подарунки долі, навіть якщо іноді вона підкидає не надто приємні сюрпризи. Коли у нас є все – родина, кохання, здоров’я, друзі, – ми це сприймаємо як норму, шукаємо недоліки в оточуючих нас людях, починаємо когось звинувачувати в своїх негараздах, через дрібниці ображатися на рідних і все це входить в звичку… Досить шукати неприємності та думати лише про погане, від цього ви стаєте нещасними. Потрібно мати звичку, яка називається «щастям». Знаходьте навколо тільки хороше, сконцентровуйте свою увагу на позитивних емоціях, шукайте в людях сильні сторони, а головне цінуйте, те що маєте. Ми щасливі люди, просто не завжди вміємо помічати й цінувати щастя, яке в нас є. 
       Саме у Міжнародний день щастя у Ржищівському  індустріально-педагогічному технікумі практичний психолог Чала Ю.С. провела міні-тренінг на тему: « Що таке щастя та як бути щасливим». Під час тренінгу учасники створили колажі, де дописали вислів на ватмані «Щастя – це..» та доповнили його за допомогою малюнків із журналу, висловів відомих людей. Після чого педагоги представили колажі та пояснили, що ж у їхньому розумінні означає щастя. Як виявилось чіткого визначення щастя немає, для кожного це щось своє і всі його уявляють по-різному. Потім викладачам було запропоновано виконати вправу «Колесо життя», за допомогою якої учасники мали можливість проаналізувати своє життя, визначити проблему. Дана вправа дозволяє побачити дисбаланс і зрозуміти, як досягти рівноваги. Адже для щастя і повноцінного життя людині потрібна гармонія, вміння знаходити баланс. Також практичним психологом проведено цікаву арт-терапевтичну вправу «Моя сім’я в образі квітів», яка дозволила відволіктись від усього навколо та поринути в дитинство за допомогою фарби і пензликів. Міні-тренінг проведений Чалою Ю.С. викликав жваве обговорення та створив доброзичливу атмосферу в колективі. Кожному учаснику тренінгу практичний психолог підготувала рецепт щасливого дому. 
       Якщо ви хочете бути по-справжньому щасливими, вам варто виробити кілька хороших звичок: навчіться творити своє щастя самостійно, оточіть себе правильними людьми, цінуйте те, що у вас є, полюбіть себе і живіть теперішнім. Якщо це вдається робити, можете вважати себе щасливим.

Для коментування статей Ви маєте зареєструватися

Copyright 2011 Ржищівський індустріально-педагогічний технікум - МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ШАСТЯ В РІПТ.
Joomla Templates by Wordpress themes free