08.12.2015 в актовій залі Ржищівського індустріально-педагогічного технікуму  відбулася знакова подія, до Дня гідності і свободи, Дня волонтера, Дня української армії.

       Представниками полку спеціального призначення національної гвардії України «Азов» та у присутності ветеранів Білоцерківської 72 ОМБР («Чорної бригади») навчальному закладу було вручено копію бойового прапора полку «Азов». Це було здійснено на відзнаку вагомого внеску студентів та викладачів РІПТ, у створенні матеріально-технічної бази полку «Азов».

       Вже, майже, протягом семи місяців студенти-зварювальники під час виробничих практик та у вільний від навчання час, працюють не тільки на тренувальний базі добровольців-спецпризначенців, але й у бронетанковому ремонтному цеху полку. Руками студентів і майстрів технікуму було облаштовано не тільки навчальні майданчики, а й штурмові смуги, периметр навчальної бази, збройні кімнати, а також,  штурмовий танк для боїв в міських умовах «Азовець» та самохідні зенітні установки на базі МТЛБ.

       В урочистостях взяли участь азовці немалих чинів з позивними: «Росомаха», «Вуйко», «Уєфа». А також Лисенко Микола – голова Кагарлицької РГО «Учасники АТО Кагарлицького району», Гудзь Олександр – ветеран АТО, Луцюк Василь – ветеран АТО, мешканець с. Б.Щучинка та батько одного із студентів РІПТ, Акутіна Оксана – мати ветерана АТО, та колишнього студента РІПТ, Акутіна Антона, голова ГО «Переможемо разом». Предаченко Олег – викладач РІПТ, представник волонтерського руху м.Ржищів.

       Прапор з гордістю та приємністю прийняли майстер виробничого навчання, Анатолій Кравець та голова студентської ради технікуму, один із найактивніших помічників «Азов», Іван Мелещук.

       Переможемо разом! Слава Україні!

Для коментування статей Ви маєте зареєструватися

Copyright 2011 Ржищівський індустріально-педагогічний технікум - До Дня гідності і свободи та Дня української армії..
Joomla Templates by Wordpress themes free