Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства»

       30 листопада 2017 року Ржищівський індустріально-педагогічний технікум  долучився до проведення щорічної  Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства». Міжнародна правозахисна акція «16 днів проти насилля» розпочата у 1991 році. Ініціатори обрали датою початку акції 25 листопада – Міжнародний день боротьби з насиллям у ставленні до жінок та датою її завершення – 10 грудня – Міжнародний день захисту прав людини.

       В рамках акції у технікумі практичним психологом Чалою Ю.С. організовано заповнення плакату «Ми проти насильства», де кожен із учасників писав на паперовій долоні вислів, який підтверджує, що він підтримує акцію. Практичним психологом було проведено заняття у групах перших курсів «Насильство живиться покірністю» зі слайдовою презентацією та відеороликами, розроблено та розповсюджено буклет на дану тему. Також Чала Ю.С. підготувала інформаційну виставку «16 днів проти насильства», де було розміщено буклети « Насильство в сім’ї неприйнятне!», «Насильство у сім’ї», «Насильство живиться покірністю» та ін..

       Практичний психолог вдячна всім, хто брав участь в акції та надіється, що отримана учасниками інформація допоможе їм в майбутньому будувати гарні відносини із соціумом та у власних сім’ях.

Для коментування статей Ви маєте зареєструватися

Copyright 2011 Ржищівський індустріально-педагогічний технікум - Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства».
Joomla Templates by Wordpress themes free