ПІЗНАВАЛЬНА ТА КОРИСНА ЛЕКЦІЯ ВІД ФАХІВЦІВ НАРКОЛОГІЧНОГО ЦЕНТРУ "РЕНЕСАНС"

       Існує багато думок про наркотики і про наркоманію в цілому. У кожного залежного від наркотиків свої особливі мотиви їх вживання. Хтось дійсно хотів отримати нові відчуття, інший намагався втекти від болю і душевних проблем, третій просто, тому що модно і в компанії не хотілося стати «білою вороною». Причини різні, а проблема одна - залежність, з якої вони не можуть впоратися самостійно. Діти чують багато різної інформації про наркотики і наркоманів, яка часто є протилежною та суперечлививою. Як розібратися в цьому і, головне, як захистити своїх рідних? 
       Саме з такою метою 6 червня у міському Будинку культури за ініціативи депутата Ржищівської міської ради Дениса Шевченка та при підтримці виконуючої обов'язки міського голови Крістіни Чорненької відбулася лекція-тренінг з фахівцями міжнародної реабілітаційної організації "Ренесанс" на тему: " Як своєчасно розпізнати ознаки того, що ваша дитина вживає наркотики. Алкоголізм та наркоманія: концепція хвороби".
Довідка: Реабілітаційний наркологічний центр (Київ) "Ренесанс" Recovery спеціалізується на лікуванні психофізіологічних залежностей, серед яких найбільш широке поширення набула алкогольна, наркотична та ігрова прихильність. Цей реабілітаційний центр для наркоманів є одиним із перших, де почали застосовувати комплексний і, в той же час, індивідуальний підхід до лікування патології. 11 років досвіду, більше 10 тисяч врятованих життів, 17 філіалів по всьому світі.

       Чудова, корисна, повна практичних порад лекція, яку провів практичний психолог Андрій Жильцов, пройшла на одному диханні. Відповіді на питання були дійсно компетентними і практично корисними. Навіть після закінчення присутні ще довго не відпускали лекторів, задаючи запитання. Шкода, що час відвідати цей захід, надзвичайно корисний, в першу чергу для батьків, знайшло не велика кількість людей. Можливо тому, що багато хто думає, що наркоманія - це десь далеко, і ця проблема  ніколи нас не торкнеться. Але, на жаль, невблаганна статистика говорить зовсім про інше: середній вік тих, хто вживає наркотичні засоби – 14-25 років. А факти зберігання, розповсюдження і вживання наркотиків мають місце і у нашому місті.
       Фахівці центру «Ренесанс» запевнили у співпраці та обіцяли провести відповідні лекції у навчальних закладах, зокрема, для батьків. Дуже радимо наступного разу відвідати такі заходи, адже ІНФОРМОВАНИЙ– означає ЗАХИЩЕНИЙ.

Для коментування статей Ви маєте зареєструватися

Copyright 2011 Ржищівський індустріально-педагогічний технікум - ЛЕКЦІЯ ВІД ФАХІВЦІВ НАРКОЛОГІЧНОГО ЦЕНТРУ "РЕНЕСАНС".
Joomla Templates by Wordpress themes free