Педагог з великої літери

        В читальній залі бібліотеки Ржищівського індустріально – педагогічного   технікуму 25 вересня 2018 року було проведено літературну годину до 100-річчя від дня народження В. О. Сухомлинського на тему: «Історія однієї людини».

         Бібліотекар Кашпіровська С. В. з групою студентів провела екскурс життя літературної діяльності великого педагога і письменника. Виступаючі наголошували, що Сухомлинський В. О. писав про доброту, бо й сам був дуже доброю людиною і хотів, щоб діти виростали добрими, чуйними і працьовитими, щоб любили батьків, рідну домівку і рідну Батьківщину.

        Василь Олександрович був великим педагогом і вважав, що людина народжується, щоб лишити по собі вічний слід. Талановитий педагог залишив для підростаючого покоління надзвичайно великий слід. Він написав 600 статей, 1500 творів, понад 50 наукових книг. Його праці перекладені 56 мовами світу. Його педагогічна діяльність була високо оцінена – це нагороди – ордена і медалі. Йому було присвоєно звання Заслужений учитель України та Герой Соціалістичної праці.

        Ця духовна година викликала у студентів інтерес до творів В. О. Сухомлинського, а також виховувала у присутніх почуття доброти, любові і поваги до навколишніх.

Для коментування статей Ви маєте зареєструватися

Copyright 2011 Ржищівський індустріально-педагогічний технікум - Педагог з великої літери.
Joomla Templates by Wordpress themes free