ВІЙСЬКОВО-ПАТРІОТИЧНИЙ ТИЖДЕНЬ - ДЕНЬ 4

КОЗАЦЬКІ ЗАБАВИ


        Щоб бути справжнім козаком, треба було добре тренуватися. Але ж козак – дотепна, весела людина. Тому навіть найважчі козацькі тренування завжди перетворювались на веселу забаву. Саме з гумором та жартами гартувалось козацьке тіло для майбутніх перемог. 
        В рамках військово-патріотичного тижня, студенти першого курсу всіх відділень  РІПТу, на чолі зі своїми кураторами та викладачами фізичного виховання, вирушили у похід на Іван Гору, де їх чекали спортивні випробовування. 
        Супроводжував «козацьку колону» також і викладач історії Предаченко О.Л., він розповів про історичну цінність Іван Гори, її значення в часи Київської Русі та за часів козацтва.
В дружній та веселій атмосфері відбувалися "поєдинки" між командами дівчат груп 11К та 11Б: "Естафета з обручами", "Перетягування канату", "Стрибунці", де перемогу виборола команда 11К групи. 
        Команди юнаків груп 11К та 11МБЗ змагалися в наступних випробовуваннях: "Метання ядра", "Перетягування канату", "Передавання вогню", де перемогу здобула команда групи 11МБЗ.
        Які ж забави без смачної каші? Завдяки адміністрації та профкому технікуму, всі учасники заходу смакували смачним обідом, отримуючи додатково ще й естетичне задоволення від споглядання на місцеві краєвиди Дніпра-Славути.
Закінчились забави піснями й танцями під гітару.

Для коментування статей Ви маєте зареєструватися

Copyright 2011 Ржищівський індустріально-педагогічний технікум - ВІЙСЬКОВО-ПАТРІОТИЧНИЙ ТИЖДЕНЬ - ДЕНЬ 4.
Joomla Templates by Wordpress themes free