СХИЛІМО ГОЛОВИ В СКОРБОТІ


       Щорічно у четверту суботу листопада в Україні проходять жалобні  заходи, приурочені пам’яті жертв Голодомору 1932-1933 років. Адже ці жахливі сторінки в історії українського народу відгукуються болем у душі кожного небайдужого до подій того часу.
       З нагоди цієї сумної дати 22 листопада 2018 року в актовій залі Ржищівського індустріально-педагогічного технікуму вихователем Онопрієнко Л. Л. був проведений виховний захід «Схилимо голови в скорботі…».
       На заході студенти ознайомились із страшними сторінками історії України. Через відеоматеріали було показано причини і наслідки Голодомору 30-х років ХХ сторіччя.
       Присутні в залі з помітним хвилюванням слухали розповідь наукового  співробітника Ржищівського археолого-краєзнавчого музею Гудзій Ольги Василівни про Голодомор на Ржищівській землі.
       Звучали також на заході пронизливі вірші про страшне лихоліття у виконанні студенток: Ільчук Тетяни (групи 31-Б) та Гречко Тетяни (групи 10 МС).
       Хвилиною мовчання було вшановано пам'ять невинних жертв Голодомору.
       Пройдуть роки минуть десятиліття, а трагедія 30-х років все одно хвилюватиме серця людей. Пам'ять про голодомор має бути вічною, як реквієм, як пересторога всім сущим на землі.

Для коментування статей Ви маєте зареєструватися

Copyright 2011 Ржищівський індустріально-педагогічний технікум - СХИЛІМО ГОЛОВИ В СКОРБОТІ.
Joomla Templates by Wordpress themes free