Я І ТИ - МИ ЗАХИСНИКИ!


         6 грудня вся країна відзначає День Збройних  Сил України (ЗСУ) – свято професійних військових. Студенти Ржищівіського індустріально-педагогічного технікуму також долучилися до відзначання цього дня, взявши участь у військово-патріотичному конкурсі «Я і ТИ – МИ ЗАХИСТНИКИ», що відбувся в Міському будинку культури м. Ржищів, 05 грудня 2018 року серед навчальних закладів нашого міста.
          Наш навчальний заклад представляла команда з двох студентів: Вдовенко Валерії (31Б група) та Бориспольця Артема (21К група).
         Наші представники продемонстрували високий рівень готовності до військової служби, виконавши завдання всіх етапів конкурсу: неповне розбирання та збирання АК, спорядження магазину, стройова підготовка,  розкладання та складання спального мішка, одягання   індивідуального комплекту захисту, виконання української патріотичної пісні.
Висловлюємо подяку Артему та Валерії за достойне представлення Ржищівського індустріально-педагогічного технікуму і бажаємо їм і всім нам мирного неба над головою та удачі в нових звершеннях!!!

Для коментування статей Ви маєте зареєструватися

Copyright 2011 Ржищівський індустріально-педагогічний технікум - Я І ТИ - МИ ЗАХИСНИКИ!.
Joomla Templates by Wordpress themes free