20 квітня 2016 року з метою попереднього знайомства та усвідомлення вибору майбутньої спеціальності в Ржищівському індустріально-педагогічному  технікумі відбувся «День відкритих дверей». До нашого закладу завітало понад 230 школярів 9, 11 класів шкіл та гімназій. Із привітальним словом до присутніх звернулась в.о. заступника директора з навчально-виробничої роботи Цюцюра Л.Г., котра розповіла про місію та цінності навчального закладу та правила прийому. «Програма технікуму побудована так, щоб кожен студент може отримати фах та скласти достойну конкуренцію на ринку праці. У цьому році на абітурієнтів очікують деякі зміни, зокрема дещо змінені назви спеціальностей.»

       Після привітальної частини в актовій залі, діти розділилися на вісім груп. Для кожної групи було проведено екскурсію, що складалася з десяти контрольних точок, які мали на меті ознайомити школярів із відділеннями та територією студентського містечка.

       Відділення «Професійна освіта» представляли чотири майстерні, де були продемонстровані майстер-класи: майстерня мулярів – майстер в.н. Кнуренко О.В.; столярна майстерня – майстер в.н. Шевченко В.О. та студенти Циба Віталій (43М), Таран Євгеній (22М), майстерня опоряджувальників (малярів-штукатурів) – майстри в.н. Федунишина О.І., Козинець В.М. та студенти Наталич Юрій (43М), Токовенко Олександр (42М), Євтушенко Євгеній (42М); майстерня зварювальників – мастер в.н. Кравець А.О. та студент Мелещук Іван (41М). Гості мали змогу спробувати свої здібності в робітничих професіях.

       Відділення «Облік і оподаткування» - викладачі Барвінченко В.О., Кнуренко Н.С. та зав.відділенням Цюцюра Л.Г. підготували презентацію спеціальності та провели тестування щодо профорієнтування.

       Відділення «Інженерія програмного забезпечення» було представлене в комп’ютерних аудиторіях. Зав. відділенням Бабич О.С. розповів про концепцію спеціальності. Викладачі Таран О.М., Таран В.В. провели майстер-клас, де присутні змогли власноруч виготовити деякі елементи комп’ютерної мережі та ознайомились з елементами комп’ютерної системи.

       Гості відвідали бібліотеку, гуртожитки, спортивні майданчики та спробували свої сили в розбиранні та збиранні АК-47. Інструктував викладач історії, волонтер – Предаченко О.Л.

       По закінченню екскурсії на школярів чекав смачний обід в їдальні технікуму.

Чекаємо на Вас, наші майбутні студенти!

Перейти до фотогалереї -->

 

Для коментування статей Ви маєте зареєструватися

Copyright 2011 Ржищівський індустріально-педагогічний технікум - «День відкритих дверей - 2016».
Joomla Templates by Wordpress themes free