Тиждень права

       Права людини в сучасному світі не просто актуальна тема – це проблема. Тому в рамках проведення Всеукраїнського тижня права в Ржищівського індустріально-педагогічному технікумі в групі 12МБ було проведено викладачем правознавства, Івановою Л.М., семінарське заняття на тему: «Права людини». З нагоди проголошення загальної декларації прав людини.

       З 5 по 9 грудня в Ржищівському індустріально-педагогічному технікумі в рамках Всеукраїнського тижня права здійснено проведення Всеукраїнської акції «16 днів протидії насильству»

       В навчальних групах проведені бесіди, виховні години на тему профілактики виникнення правопорушень. Відбувся тематичний випуск стіннівок на тему: «Наркоманія», «Алкоголізм», «Насильство».

       Заступник директора з виховної роботи, Степанова Л.М., підготувала інформаційний стенд про права та обов’язки студентів.

       В бібліотеці технікумі пройшла тематична виставка юридичної та правової літератури; в рамках роботи міської юридичної методичної ради з правової освіти проводилося юридичне консультування з правових питань.

Для коментування статей Ви маєте зареєструватися

Copyright 2011 Ржищівський індустріально-педагогічний технікум - Тиждень права.
Joomla Templates by Wordpress themes free