27 квітня 2017року в Ржищівському індустріально-педагогічному технікумі пройшов День відкритих дверей. Вітальним словом до присутніх звернулась заступник директора з навчально-виробничої роботи РІПТ, Цюцюра Леся Григорівна і детально розповіла про Правила прийому до ВНЗ.
       Під час заходу перед присутніми виступили талановиті студенти з навчальних відділень технікуму. По завершенні презентаційного етапу всі охочі оглянули матеріально-технічну базу техінкуму, лабораторії, навчальні аудиторії, бібліотеку, гуртожитки. З великим задоволенням гості спробували свої можливості під час майстер-класів у майстернях газозварювальників, опоряджувальників, мулярів, столярів відділення "Професійна освіта". В комп’ютерних аудиторіях відділення "Інжернерія програмного забезпечення" абітурієнти мали змогу розібрати/зібрати системний блок, обтиснути власноруч мережний конектор, досліджували апаратне забезпечення комп’ютерної системи та ін. Відділення "Облік і аудит" продемонструвало гостям цікаву презентацію про професію «Бухгалтер» і проведено тестування майбутніх спеціалістів. Ознайомилися абітурієнти з науковими та творчими досягненнями студентів.
       На стадіоні РІПТ абітурієнти стали свідками футбольного матчу між студентами закладу. Взяли участь у майстер-класах по розбиранню/збиранню автомату АК.

       Закінчився День відкритих дверей смачним обідом у їдальні технікуму. Чекаємо на Вас, наші майбутні студенти!

 

Перейти до фотогалереї ->

Для коментування статей Ви маєте зареєструватися

Copyright 2011 Ржищівський індустріально-педагогічний технікум - День відкритих дверей 2017.
Joomla Templates by Wordpress themes free