"ЖИВІ СЕРЦЯ" ЗАБИЛИСЬ ПО ВСІЙ УКРАЇНІ В ПІДТРИМКУ ДІТЕЙ З ВАДАМИ СЛУХУ!

       В рамках XIII Всеукраїнської благодійної акції Всеукраїнського благодійного фонду "Серце до серця" у Ржищівському індустріально-педагогічному технікумі відбувся збір коштів для закупівлі медичного обладнання дітям з вадами слуху. Дана акція проходить навесні кожного року, починаючи з 2006 р. Розпочалася акція з цікавого флешмобу «Серце до серця». 
       Цьогорічне гасло акції – «Почуй світ». Символ акції — червоне серце, яке отримали всі учасники. Члени студентського самоврядування, щоб подякувати усім небайдужим, хто долучився до цієї акції, за їх жертовність та бажання зробити добро для інших – організували стіл здорового харчування, де пригощали всіх фруктами та соком. 
       Хочеться подякувати членам студентського самоврядування, зокрема, Жолобіцькому Кирилу, Жиленко Марії, за проведення даної акції в цікавій, незвичній формі та студентам I курсу за участь у флешмобі. Щира подяка і вам, дорогі учасники акції, за вашу небайдужість. «Серце до серця» - це подія, яка збирає всіх добрих і щирих людей, які хочуть допомогти дітям. А допомога – це більше ніж слова…
       Добро, що виходить із щирого серця, обов’язково торкнеться іншого серця і зігріє його.

    

Для коментування статей Ви маєте зареєструватися

Copyright 2011 Ржищівський індустріально-педагогічний технікум - "ЖИВІ СЕРЦЯ" ЗАБИЛИСЬ ПО ВСІЙ УКРАЇНІ В ПІДТРИМКУ ДІТЕЙ З ВАДАМИ СЛУХУ!.
Joomla Templates by Wordpress themes free