ЗУСТРІЧ З ЛІКАРЕМ


«Треба мати мудрість і любов до себе».
(Павло Гузенко)


       В рамках проведення тижня психології у Ржищівському індустріально-педагогічному технікумі відбулася зустріч із лікарем акушером- гінекологом Павлом Омеляновичем Гузенком. Трішки про лікаря, Павло Гузенко – лікар акушер-гінеколог вищої кваліфікаційної категорії, член Асоціації акушерів-гінекологів України, стаж роботи 36 років.

        Тема лекції «Протизаплідні засоби та статеві відношення». Учасниками семінару стали дівчата віком від 16 до 18 років. План лекції складався з важливих питань, такі як протизаплідні засоби, як вступати в статеві стосунки, коли вступати в статеві стосунки та наслідки статевих стосунків. Зі слів лікаря, нині підлітки дуже рано вступають у статеві зносини, тому для них є дуже важливими знання на дану тему. Важливо, зауважує Павло Омелянович, не тільки знати які є протизаплідні засоби, а й як ними користуватися, наскільки вони ефективні, як правильно підібрати такий засіб. Зараз є дуже багато інформації в мережі інтернет та книгах, але не всьому можна вірити та й все це поверхнево. Цікаво та неодноманітно пройшла лекція Павла Омеляновича, адже кожне питання було пов’язано із професійним досвідом лікаря, наводились приклади із практики та життя. На завершення лекції кожен мав можливість поставити запитання лікарю акушеру-гінекологу, на які він із задоволенням давав професійні та відверті відповіді. 
        Щиро дякуємо Вам, Павло Омелянович, за цінні знання, професійну інформацію та поради дані вами молоді. 
До речі, Павло Омелянович планує займатись просвітницькою діяльністю і ділитися своїми знаннями та досвідом. В Ржищеві 16 травня в будинку культури о 14:00 він буде проводить лекцію «Протизаплідні засоби та статеві  відношення». Квиток лише 25 грн. Основні питання, які будуть висвітлені:
- Знання у світі протизаплідних засобів;
- Позитивні і негативні дії різних засобів;
- Створення своєї жіночності;
- Збереження своєї дітородної функції;
- Вироблення пріоритетів і цінностей;
- Створення свого світогляду у сучасному світі.
        Обов’язково не пошкодуйте часу і грошей та прийдіть на виступ професіонала. Нові знання – це розвиток мислення і опора на кожен день!

Для коментування статей Ви маєте зареєструватися

Copyright 2011 Ржищівський індустріально-педагогічний технікум - ЗУСТРІЧ З ЛІКАРЕМ.
Joomla Templates by Wordpress themes free