Практикум

з виготовлення альтернативних джерел живлення.

 

     У сьогоднішньому світі альтернативні джерела енергії вже не примха,  а раціональне рішення, пов’язане з економічною вигодою і турботою про стан навколишнього середовища. Найпопулярнішим способом одержання екологічно чистої енергії залишаються сонячні батареї. Власноруч виготовляти панелі виходить набагато дешевше, ніж купувати готові комплекти.

       Застосування фотоелементів дозволяє безпосередньо перетворювати енергію Сонця у струм. Це і є настільки популярні сьогодні сонячні батареї.

       Студенти Ржищівського індустріально-педагогічного технікуму, групи 41К, відділу «Програмна інженерія», на чолі з викладачем Комп’ютерної схемотехніки, Тараном О.М. - проявили ініціативу у  створенні альтернативних джерел живлення. Цікавість та наполегливість дали бажаний результат – кожен виготовив власний портативний зарядний пристрій на сонячних елементах для ґаджетів. При чому, вартість виробу на порядок нижча від комерційних аналогів.

Для коментування статей Ви маєте зареєструватися

Copyright 2011 Ржищівський індустріально-педагогічний технікум - Практикум з виготовлення альтернативних джерел живлення.
Joomla Templates by Wordpress themes free