"ВЕЛИКА РЖИЩІВСЬКА ТОЛОКА" І РІПТ


       Річка є складною і вразливою екосистемою. Нам, ржищівчанам, пощастило – наше місто розташоване на березі Дніпра. Повноводним Борисфен роблять його притоки. Леглич – річка, яка протікає територією нашого славетного міста, його права притока. 
7 вересня 2018 року у Ржищеві стартувала акція «Очищення витоків річки Леглич», що є частиною програми «Відповідальна молодь Київщини». Мотивацією «Великої Ржищівської толоки» є вплив людської діяльності в екосистемах басейнів малих річок.
       Звісно ж, Ржищівський індустріально-педагогічний технікум не був осторонь у вирішенні цієї проблеми. І приєднався до   очищення берегів річки Леглич. Оскільки, об'єм роботи дуже великий і небезпечний для життя і здоров’я студентів, педагогічною радою технікуму було вирішено не залучати дітей до акції, хоч вони і виявили бажання допомогти. Натомість працівники РІПТу на чолі з директором, Перегонцевим А.Ю., очистили виділену організаторами акції територію. Працювали злагоджено та дружно, результат нашої праці у фотозвіті:

 

Перейти до фотогалереї ->

Для коментування статей Ви маєте зареєструватися

Copyright 2011 Ржищівський індустріально-педагогічний технікум - ВЕЛИКА РЖИЩІВСЬКА ТОЛОКА.
Joomla Templates by Wordpress themes free