1 вересня 2014 року в  Ржищівському індустріально-педгогічному технікумі традиційно пройшла святкова лінійка, присвячена Дню знань.

        Колектив навчального закладу щирими усмішками, аплодисментами зустрів своїх першокурсників. Ми дуже раді, що така кількість вчорашніх випускників шкіл та професійно-технічних навчальних закладаів обрали саме наш технікум.

        В цьому році до нашої дружної родини влилися вступники, які будуть навчатися за спеціальностями: «Професійна освіта», «Бухгалтерський облік» та «Програмна інженерія».

        Визначним фактором сучасного виробництва є технологічна культура, що вимагає від працівників високої дисциплінованості в роботі, чіткого виконання поставлених задач, високої інтелектуальної праці. Саме таких професіоналів готує Ржищівський індустріально-педагогічний технікум.

        З привітальним словом до студентства звернувся директор технікуму, Перегонцев А.Ю.: «В цей нелегкий час для України нам необхідно ще з більшою відповідальністю ставитись до навчально-виховного процесу. Адже всі зусилля, час і енергія, витрачені сьогодні вчителями, студентами в процесі навчання, є інвестиціями в наше спільне майбутнє, інвестиціями в розвинену національну економіку, в мудрі державні рішення, в українську культуру».

        По завершенню лінійки студенти груп разом зі своїми кураторами, викладачі, батьки, гості зібралися в актовій залі навчального закладу.  Для присутніх був проведений викладачами Кісільовою Т.О., Малець М.В. відкритий перший урок під назвою: «Україна – єдина країна».

 

 

 

Для коментування статей Ви маєте зареєструватися

Copyright 2011 Ржищівський індустріально-педагогічний технікум - 01.09.2014 - День знань 2014.
Joomla Templates by Wordpress themes free