СЕМІНАР-КОНФЕРЕНЦІЯ "КАР'ЄРА"


        Чудові студентські роки, які дають знання, навички і  уміння, проходять дуже швидко. Кожен з студентів стане перед вибором, в якій сфері можна реалізувати себе, де вдасться побудувати кар'єру.
        Щоб правильно організувати своє кар'єрне зростання, передбачити всі пастки на своєму шляху, потрібно навчитися розподіляти свої сили і час, уміти обирати потрібні цілі, ставити перед собою завдання. Саме про це йшла мова на семінарі-конференції «Кар’єра. Процес пошуку роботи. Основи працевлаштування.», який проходив в Ржищівському індустріально-педагогічному технікумі 06 грудня 2018 року в рамках декади відділення «Бухгалтерський облік». На семінарі були присутні викладачі та студенти відідлення «Бухгалтерський облік», заступник директора Ржищівського центру зайнятості Коваль Альона Михайлівна, економіст ДП «Ржищівський лісгосп» Олена Анатоліївна Тригуб.
         Семінар підготовлений викладечем-методистом обліково-економічних дисциплін Цюцюрою Л.Г. разом зі студентами першого та другого курсу.
         Доповідачами були підготовлені змістовні роботи на тему: «Кар’єра в житті людини» (Бондар Аміна), «Резюме як елемент самопрезентації»(Бойко Настя), «Секрети успішної співбесіди з майбутнім роботодавцем» (Рогозовець Любов).
         Завдяки Коваль Альоні Михайлівні та Олені Анатоліївні Тригуб, слухачі змогли розібратися в найважливіших запитаннях: «Чому в одних шукачів роботи виходить швидко її знайти, а в інших ні? Як зробити пошук роботи ефективним?» 
        Студенти погодились з думкою, що «далі піде той, хто не поступається рівному собі, зберігає гідність у відносинах до найсильніших і вміє стримувати себе по відношенню до беззахисних».

Copyright 2011 Ржищівський індустріально-педагогічний технікум - СЕМІНАР-КОНФЕРЕНЦІЯ "КАР'ЄРА".
Joomla Templates by Wordpress themes free