Валентинів день. Цілющі «Стріли  Амура»

       День святого Валентина закохані всього світу вважають своїм святом. У цей день прийнято проявляти увагу до своїх половинок, дарувати квіти, цукерки, сердечка та інші подарунки. Нам подобається дарувати один одному подарунки і показувати свою прихильність. А що ж приготували своїм половинкам студенти нашого технікуму? Дізнавалась практичний психолог за допомогою опитування. За результатами дослідження практичність та одноманітність у виборі подарунків переважає, але є дуже цікаві та оригінальні сюрпризи такі  як - романтична вечеря приготована власноруч, похід в кіно, прогулянка столицею, ювелірні прикраси.

       Але що ж таке закоханість і як вона впливає на людину?

       Приходить час  і стріла Амура потрапляє точно в ціль , з’являється неймовірне відчуття закоханості. Закоханість – це зосередженість на одній людині, постійні думки про неї, бажання бачити її, спілкуватися з нею. При цьому ви відчуваєте цілий комплекс приємних, позитивно забарвлених почуттів. Але якщо людина не відповідає взаємністю, то можлива і негативна гамма емоцій.  Закоханість – непостійна величина, яка може стихати або спалахувати знову і переходити в стабільне почуття – любов. Який відсоток студентів нашого технікуму відчувають почуття закоханості? В опитуванні взяли участь близько 100 респондентів, з них закохані 49%, в активному пошуці 51% студентів. У йморність кохання з першого погляду вірять 51% опитаних, у неможливість 38%.

       Вченими давно доведено, що закоханість добре впливає на здоров’я людини. За словами експертів закоханість стимулює  вироблення хімічних речовин у головному мозку, які викликають позитивні емоції. Але любов відбувається не тільки в голові, хімічні реакції проходять по всьому тілу. Наприклад для того, щоб зменшити біль достатньо поглянути на фотографію того, кого любиш. При зустрічі з об’єктом симпатії у нас на щоках з’являється рум’янець,  у цей момент кров’ю судини розширюються, забезпечуючи приплив крові. Почуття збудження наповнює тіло гормонами – адреналіном і норадреналін. Ці гормони прискорюють серцебиття. Найголовніше, що взаємна закоханість дарує відчуття ейфорії, підвищення рівня дофаміну, відомого як гормон радості і задоволення.

       Бути закоханим, любити і відчувати любов не тільки приємно, але й корисно для здоров’я. Неможливо не піддатися впливу кохання, тож закохуйтесь і будьте коханими!

Copyright 2011 Ржищівський індустріально-педагогічний технікум - Валентинів день. Цілющі «Стріли Амура».
Joomla Templates by Wordpress themes free