Про діяльність органу студ сам вр

Рейтинг користувача:  / 1
ГіршийКращий 
Категорія: Нормативні документи
Створено: Субота, 23 квітня 2016 Автор: Super User

Інформація про діяльність органу студентського самоврядування Ржищівського індустріально – педагогічного технікума.

 

            З метою створення умов для самореалізації особистості студентів і формування у них організаторських навичок, лідерських якостей, відповідальності за результат своєї праці, в технікумі діє орган студентського самоврядування.

            Діяльність органу студентського самоврядування спрямована на удосконалення навчального процесу, підвищення його якості, забезпечення виховання духовності та культури студентів, зростання у студентській молоді соціальної активності.

Студентське самоврядування в технікумі існує на трьох рівнях:

-         Рівень групи, предметного гуртка, клубу за інтересами (ради);

-         Рівень відділення, гуртожитку (ради);

-         Рівень технікуму (студентська рада).

Структура студентського самоврядування.

-         Голова студентського самоврядування

-         Заступник голови студентського самоврядування

-         Секретар студентського самоврядування

-         Відповідальний за спортивний сектор

-         Відповідальний за волонтерський рух

-         Відповідальний за культмасову роботу

-         Відповідальний за гуртки та секції

Основними документами, що регламентують діяльність органу студентського самоврядування в навчальному закладі є «Положення про студентське самоврядування в Ржищівському індустріально – педагогічному технікумі» та «Декларація прав та обов`язків студентів технікуму».

 

 

З 2012 р. Студентська рада РІПТ бере активну участь у проведенні Всеукраїнської акції «Зробимо Україну чистою».

         У 2014 р. голова студентської ради технікуму Мелещук Іван Володимирович отримав диплом на Форумі молоді Київської області.

            У 2015 р. від колективу громадської організації «Заради миру в Україні»  студентська рада РІПТ разом з волонтерами технікуму, за активну участь в акції « Ржищеве, допоможи героям АТО !» отримали подяку від депутата Обласної ради Кузьменка Р.О.

            15.10.2015 р. команда РІПТ разом з головою студентської ради Мелещуком Іваном отримали диплом за перемогу в шаховому турнірі,  пам`яті воїнів – інтернаціоналістів, від Української спілки ветеранів Афганістану.

            2015 р. Команда «Козачата» РІПТ на чолі  з головою студентської ради Мелещуком І.В. отримали диплом за найкращий результат в метанні спису на обласному етапі Всеукраїнської молодіжної патріотичної акції «Козацька слава».

            2015 р. Дипломом переможців нагородили команду РІПТ в спортивно -  розважальній грі «Козацькі розваги» приурочених до Дня Захисника України в місті Ржищів.

            В лютому 2016 року дипломом переможця нагороджується команда РІПТ, за підтримки студентської ради технікуму у військово – патріотичному вишколі «Ржищів 2016» приурочений до Дня пам`яті «Героїв Небесної Сотні».

            В 2016 р. бійці та командування Полку спеціального призначення «АЗОВ» висловили подяку за допомогу у справі захисту Української держави голові студентської ради РІПТ Мелещуку Івану та волонтерам технікуму.

 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]
Copyright 2011 Ржищівський індустріально-педагогічний технікум - Діяльність .
Joomla Templates by Wordpress themes free