Чемпіонат України з боротьби Кураш

Вітаємо студентів Ржищівського індустріально-педагогічного технікуму зі здобутими нагородами на Чемпіонаті України з боротьби Кураш серед юнаків, дівчат та кадетів, що відбувся 06-07 грудня 2019 року в Снігурівській ДЮСШ, Миколаївської області.

З різних куточків України до Миколаївської області з’їхалися спортсмени, щоб продемонструвати свою майстерність. Під час турніру юнаки та дівчата показали видовищну та динамічну боротьбу, було багато захоплюючих поєдинків.

На чолі з Заслуженим тренером України Хозлу М.І., наші студенти-РІПТяни вибороли наступні нагороди:
1. Андрущенко Олександр (група 11К) – ІІ місце серед юнаків 14-15 років у ваговій категорії до 65 кг;
2. Ляшенко Дмитро (група 31К) – ІІ місце серед юнаків у ваговій категорії до 85 кг;
3. Слєпцов Роман (група 11К) – ІІ місце серед юнаків 14-15 років у ваговій категорії до 65 кг;
4. Бойко Артем (група 11К) – ІІІ місце серед юнаків 14-15 років у ваговій категорії до 77 кг.

Адміністрація, профспілкова організація та студентська рада Ржищівського індустріально-педагогічного технікуму вітає призерів та їх тренера.