Затверджено рішенням 

стипендіальної комісії 

« 03 »  січня  2017 р.

протокол №  1

Рейтингові списки успішності навчання студентів відділення

«Розробка програмного забезпечення»

за результатами I семестрового контролю 2016/2017н.р.

ПІП Cередній бал примітка
11 - К
1 Москаленко Давид Юрійович 10,9  
2 Пушкар Олександр Дмитрович 10,3  
3 Лункаш Олександр Володимирович 9,8  
4 Клімов Антон Валентинович 9,3  
5 Замниус Анатолій Олександрович 9,2  
6 Цереленко Маріанна Володимирівна 9,2  
7 Мурадян Гарут Севакович 8,7  
8 Омельченко Юлія Юріївна 8,7  
9 Симоненко Едуард Володимирович 8,7  
10 Осауленко Оксана Юріївна 8,4  
11 Юров Антон Валерійович 8,3  
12 Лисенко Олег Володимирович 8,2  
13 Масюк Дмитро Володимирович 8,1  
14 Кримов Віталій Олександрович 7,9 Статус переселенця
15 Конотопчик Олександр Олександрович 7,5  
16 Познацький Олександр Володимирович 7,5  
17 Руденко Богдан Олегович 7,5  
18 Петрушко Павло Володимирович 7,4  
19 Рябчук Святослав Русланович 7,4  
20 Маслюк Вячеслав Миколайович 7 Батько учасник АТО
21 Петрушко Павло Володимирович 6,9  
22 Безуглий Ігор Сергійович 6,7 Статус переселенця
23 Карпенко Дмитро Володимирович 6,1  
24 Нігунь Владислав Русланович 5,6 Батько учасник АТО
21 - К
1 Онатій Олександра Миколаївна 9,9  
2 Окутий Ілля Олексійович 9,4  
3 Колісник Володимир Валерійович 9,2  
4 Шапошник Євгеній Сергійович 9,1  
5 Міщенко Анастасія Юріївна 9  
6 Андреєв Владислав Геннадійович 8,7  
7 Дроваль Ярослав Олегович 8,7  
8 Вадько Вадим Олександрович 8,5  
9 Шапошник Олександр Петрович 8,3  
10 Лапіка Дмитро Андрійович 8,2  
11 Кривов`яз Владислав Олександрович 7,8  
12 Шульга Євгеній Григорович 7,8 Батько учасник АТО
13 Плаксивий Олександр Сергійович 7,7  
14 Кучеренко Олександр Васильович 7,7  
15 Пошелюжна Тетяна Василівна 7,6 Батько учасник АТО
16 Кудра Марія Олександрівна 7,4  
17 Микитенко Олег Юрійович 7,4  
18 Птуха Сергій Олександрович 7,2  
19 Щолоков Віктор Андрійович 7,2 Статус переселенця
20 Андріївський Владислав Юрійович 7,1  
21 Куран Геннадій Павлович 6,8  
22 Будюк Дмитро Олександрович 6,6  
23 Сахневич Денис Сергійович 6,5 Сирота
24 Юрченко Роман Антонович 6,2  
25 Тесленко Яна Віталіївна 6,1  
26 Гордієнко Назар Ігорович 5,9  
31 - К
1 Борисюк Олександр В'ячеславович 5  
2 Жиленко Марія Юріївна 5  
3 Кучиров Максим Констянтинович 4,8  
4 Шилохвост Євгеній Олексійович 4,7  
5 Балдич Олексій Сергійович 4,4  
6 Карпенко Владислав Васильович 4,4  
7 Суріна Ірина Сергіївна 4,2  
8 Бордюг Євгеній Олександрович 4  
9 Оністратенко Руслан Вікторович 4  
10 Роздобудько Владислав Сергійович 4  
11 Капітоненко Євгеній Олександрович 3,9  
12 Тріщун Олександр Олександрович 3,9  
13 Дубовий Іван Анатолійович 3,8  
14 Чмеренко Олексій Вікторович 3,8  
15 Кушнірук Денис Павлович 3,7  
16 Павленко Олександр Володимирович 3,7  
17 Жолобіцький Кирило Володимирович 3,6 сирота
18 Порхунова Юлія Сергіївна  3,4  
19 Мордвінов Вадим Миколайович 3,2  
20 Романюк Марина Сергіївна 3,2  
21 Онищенко Денис Геннадійович 2,1  
22 Олійник Богдан Іванович 3  
41 - К
1 Коваль Олександр Миколайович 5  
2 Логвиненко Володимир Вікторович 5  
3 Корж Андрій Васильович 5  
4 Бордунова Марина Ігорівна 4,8  
5 Донець Віталій Миколайович 4,8  
6 Теслева Сніжана Володимирівна 4,7  
7 Федотова Оксана Володимирівна 4,6  
8 Заєць Олександр Юрійович 4,5  
9 Солов'ян Олег Сергійович 4,4  
10 Ланчак Владислав Олегович 4,4 Батько учасник АТО
11 БражчукОлександр Іванович 4,1  
12 Владика Володимир Сергійович 4,1  
13 Аштема Олександр Олександрович 4  
14 Романченко Євгеній Олексійович 4  
15 Ведмідь Денис Миколайович 3,6  
16 Мазур Олександр Анатолійович 3,6  
17 Манич Руслан Юрійович 3,6  
18 Костюк Олена Олегівна 3,3  
19 Новохацький Олександр Сергійович 3,3  
20 Гриценок Максим Олександрович 3,2  
21 Галета Артем В'ячеславович 3  

 

 

 

 

 

 

 

Copyright 2011 Ржищівський індустріально-педагогічний технікум - Розробка ПЗ.
Joomla Templates by Wordpress themes free